Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny ( dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej)

 

 • Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia przez Ciebie Towaru.
  Możesz odstąpić od Umowy sprzedaży składając oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres: Przytorowa 39 15-694 Fasty lub na adres e-mail sklep@mydlasie.pl
 • W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
 • Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić Ci wszystkie dokonane płatności, w tym koszt Dostawy Towaru. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Jeżeli wybierzesz sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez nas, nie zwracamy dodatkowych kosztów.
 • Masz obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na nasz adres.
 • W wypadku odstąpienia ponosisz tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.
 • Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś chyba, że zgodziłeś się na inny sposób zwrotu.
 • Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.  W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.
 • Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Reklamacje jakościowe

 

W przypadku reklamacji związanej z realizacją zamówienia (brak produktu, uszkodzenia itd. ) prosimy o przesłanie informacji o reklamacji, ewentualne zdjęcia uszkodzeń towaru na nasz adres Przytorowa 39 15-694 Fasty lub na adres mailowy - sklep@mydlasie.pl

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania reklamacji i poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

 

 

Przed zwrotem i reklamacją prosimy o kontakt.

Produkt dnia
Kwas hialuronowy 3% - 30 ml
Kwas hialuronowy 3% - 30 ml
26,00 zł
szt.
Olej kokosowy rafinowany 500 ml
Olej kokosowy rafinowany 500 ml
9,50 zł
Hydrolat z lawendy 100 ml
Hydrolat z lawendy 100 ml
16,00 zł
szt.
Wosk sojowy do świec i masażu 1 kg
Wosk sojowy do świec i masażu 1 kg
39,00 zł
szt.
Olej z pestek dyni nierafinowany 50 ml
Olej z pestek dyni nierafinowany 50 ml
14,50 zł
Gliceryna farmaceutyczna 99.5%
Gliceryna farmaceutyczna 99.5%
6,30 zł
szt.
Gliceryna farmaceutyczna 99.5% 1 kg
Gliceryna farmaceutyczna 99.5% 1 kg
15,00 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl