Zwroty i reklamacje

Zwrot towaru

Zgodnie z obowiązującym prawem, masz 14 dni na zwrot towaru bez podawania przyczyny ( dotyczy to wyłącznie sprzedaży konsumenckiej)

 

 • Bieg terminu na odstąpienie od Umowy sprzedaży rozpoczyna się od chwili objęcia przez Ciebie Towaru.
  Możesz odstąpić od Umowy sprzedaży składając oświadczenie o odstąpieniu. Do zachowania terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem na adres: Przytorowa 39 15-694 Fasty lub na adres e-mail sklep@mydlasie.pl
 • W przypadku odstąpienia od Umowy sprzedaży, jest ona uważana za niezawartą.
 • Mamy obowiązek niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od dnia otrzymania Twojego oświadczenia odstąpieniu od Umowy sprzedaży, zwrócić Ci wszystkie dokonane płatności, w tym koszt Dostawy Towaru. Możemy wstrzymać się ze zwrotem płatności do chwili otrzymania z powrotem Towaru lub dostarczenia dowodu odesłania Towaru, w zależności od tego, które zdarzenie nastąpi wcześniej.
 • Jeżeli wybierzesz sposób dostarczenia Towaru inny niż najtańszy zwykły sposób Dostawy oferowany przez nas, nie zwracamy dodatkowych kosztów.
 • Masz obowiązek zwrócić Towar Sprzedawcy niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 14 dni od dnia, w którym odstąpiłeś od Umowy sprzedaży. Do zachowania terminu wystarczy odesłanie Towaru na nasz adres.
 • W wypadku odstąpienia ponosisz tylko bezpośrednie koszty zwrotu Towaru.
 • Dokonujemy zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś chyba, że zgodziłeś się na inny sposób zwrotu.
 • Prawo odstąpienia od Umowy sprzedaży nie przysługuje w odniesieniu do umów, w których Towarem jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.  W przypadku niespełnienia tego warunku, produkt nie zostanie przyjęty.
 • Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także wszystkie otrzymane z nim/nimi akcesoria oraz paragon lub fakturę.

 

Reklamacje jakościowe

 

W przypadku reklamacji związanej z realizacją zamówienia (brak produktu, uszkodzenia itd. ) prosimy o przesłanie informacji o reklamacji, ewentualne zdjęcia uszkodzeń towaru na nasz adres Przytorowa 39 15-694 Fasty lub na adres mailowy - sklep@mydlasie.pl

Reklamacje są rozpatrywane w ciągu 14 dni roboczych od otrzymania reklamacji i poinformujemy Cię mailowo lub telefonicznie o wyniku postępowania reklamacyjnego.

 

 

Przed zwrotem i reklamacją prosimy o kontakt.

Produkt dnia
Kwas hialuronowy 3% - 30 ml
Kwas hialuronowy 3% - 30 ml
26,00 zł
szt.
Olej kokosowy rafinowany 500 ml
Olej kokosowy rafinowany 500 ml
9,50 zł
Hydrolat z lawendy 100 ml
Hydrolat z lawendy 100 ml
16,00 zł
szt.
Wosk sojowy do świec i masażu 1 kg
Wosk sojowy do świec i masażu 1 kg
39,00 zł
szt.
Olej z pestek dyni nierafinowany 50 ml
Olej z pestek dyni nierafinowany 50 ml
14,50 zł
Gliceryna farmaceutyczna 99.5%
Gliceryna farmaceutyczna 99.5%
6,30 zł
szt.
Promocje
Olej arganowy 50 ml
Olej arganowy 50 ml
16,00 zł 11,00 zł
szt.
Olej rycynowy 100 ml
Olej rycynowy 100 ml
10,00 zł 8,80 zł
Olej rycynowy 50 ml
Olej rycynowy 50 ml
6,60 zł 5,30 zł
Olej z dziurawca (macerat)
Olej z dziurawca (macerat)
8,80 zł 6,30 zł
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl